oldsite.edu.ro
Formular înscriere
Lista candidaţilor admiși în etapa de selecție online - înainte de verificarea conformităţii declaraţiilor din formularul de înscriere cu criteriile prevăzute la art. 2 din Metodologie, în baza documentelor din portofoliul depus.


Concursul de selecţie a cadrelor didactice în vederea constituirii Corpului Naţional de Experţi în Management Educaţional

Lista candidaţilor admişi în etapa de selecţie online
Judeţul/Municipiul: BOTOŞANI - Perioada: SESIUNEA 2017, SERIA 2 (SERIA A 12-A)
Nr. Crt. Nume și prenume Județ Localitatea Loc de muncă Funcția
1. ALECSA ELENA BOTOŞANI BOTOŞANI CCOLEGIUL NATIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI PROFESOR
2. AMIHĂLĂCHIOAE ANIELA BOTOŞANI CRISTINEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”IOAN MURARIU” CRISTINEȘTI PROFESOR
3. ANGHEL CLAUDIA-CECILIA BOTOŞANI CORLĂTENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CORLĂTENI DIRECTOR
4. ANISIE MARIA BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL TEORETIC GRIGORE ANTIPA BOTOŞANI PROFESOR
5. BEJAN OANA BOTOŞANI SANTA MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SANTA MARE DIRECTOR
6. BEJINARU MIHAI ROMEO BOTOŞANI ŞTEFĂNEŞTI LICEUL ȘTEFAN D. LUCHIAN PROFESOR I
7. BELDIMAN RALUCA-MARIA BOTOŞANI BOTOŞANI ȘCOALA GIMNAZIALA NR.17 BOTOȘANI PROFESOR
8. BELECCIU AURICA BOTOŞANI SÂRBI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SÎRBI ÎNVĂȚĂTOARE
9. BÎRSANU LĂCRĂMIOARA BOTOŞANI PRĂJENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PRĂJENI DIRECTOR
10. BONCEAG ANAMARIA BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL DE ARTA STEFAN LUCHIAN PROFESOR
11. BUTESCU GIANINA BOTOŞANI VÂRFU CÂMPULUI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VARFU-CAMPULUI PROFESOR
12. CHELARU ANDREEA ADINA BOTOŞANI BOTOŞANI COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI PROFESOR
13. CHEPTROȘU VICA BOTOŞANI PĂLTINIŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ,, DR. PARTENIE CIOPRON” PĂLTINIȘ PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
14. COJOCARIU CORINA BOTOŞANI BOTOŞANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 PROF. ÎNV. PRIMAR
15. COLAC LIVIA BOTOŞANI SULIŢA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SULITA PROFESOR IN INVATAMANT PRIMAR
16. DAMIAN ANAMARIA BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC-ADMINISTRATIV, PIATRA N PROFESOR
17. DĂNILĂ MARIA-ADINA BOTOŞANI ŞENDRICENI LICEUL TEHNOLOGIC “ALEXANDRU VLAHUŢĂ” ȘENDRICENI PROFESOR
18. ENEA FLORICA BOTOŞANI BOTOŞANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,GRIGORE ANTIPA” BOTOȘANI DIRECTOR ADJUNCT
19. GAVRILESCU OANA MIHAELA BOTOŞANI MIORCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RĂDĂUȚI- PRUT PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
20. GRĂDINARIU VIOLETA BOTOŞANI ŞENDRICENI LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXANDRU VLAHUȚĂ” ȘENDRICENI PROFESOR
21. GRĂDINARU-VRANCIU CRISTINA BOTOŞANI TRUŞEŞTI LICEUL ”DEMOSTENE BOTEZ” TRUŞEŞTI PROFESOR
22. GURALIUC OANA BOTOŞANI FLAMÂNZI SCOALA GIMNAZIALA ,,ION BOJOI PROFESOR
23. HANGHICEL CĂTĂLIN-DUMITRU BOTOŞANI BLÂNDEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BLÂNDEȘTI DIRECTOR
24. HANGHICEL NELY BOTOŞANI ORĂŞENI-DEAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ORĂȘENI-DEAL PROFESOR
25. HAZAPARU ANAMARIA PETRONELA BOTOŞANI BOTOŞANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BOTOȘANI PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
26. HRIȚCU CRISTIAN BOTOŞANI DOROHOI LICEUL REGINA MARIA DOROHOI PROFESOR
27. HURĂ RODICA BOTOŞANI AUREL VLAICU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRĂMENI ÎNVĂȚĂTOARE
28. IGNĂTESCU A. EMANOIL-SORIN BOTOŞANI AVRĂMENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AVRĂMENI PROFESOR
29. JITARIU IOLANDA-OANA BOTOŞANI MIHĂLĂŞENI GRĂDINIȚA PROGRAM PRELUNGIT ”ȘOTRON” BOTOȘANI EDUCATOARE
30. LUCHIAN MIRELA BOTOŞANI RĂDĂUŢI-PRUT ȘCOALA GIMNAZIALA NR.1 RĂDĂUȚI-PRUT DIRECTOR
31. MAFTEI ALINA FLORENTINA BOTOŞANI BĂLUŞENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BĂLUȘENI DIRECTOR
32. MITITELU NICOLETA LILIANA BOTOŞANI BOTOŞANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10/GRĂDINIȚA NR.18 B0T0ȘANI PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
33. NACU ADELINA BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR.17 BOTOSANI PROFESOR TU
34. NISTOR AMALIA BOTOŞANI MIORCANI SCOALA NR. 2 MIORCANI COM.RADAUTI-PRUT PROFESOR
35. OLARIU MIHAELA CĂTĂLINA BOTOŞANI DOROHOI ȘC. GIMN. „A. I. CUZA, ȘC. GIMN. „D. ROMANESCU PROFESOR
36. PASCAL-SAUCĂ MARIA BOTOŞANI BOTOŞANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10/GRĂDINIȚA NR.18 B0T0ȘANI PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
37. PAVEL DANIELA BOTOŞANI DOROHOI COLEGIUL NATIONAL ”GRIGORE GHICA” DOROHOI PROFESOR
38. PUȘCAȘU ELENA BOTOŞANI SULIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SULIȚA DIRECTOR
39. RĂILEANU RALUCA BOTOŞANI BOTOŞANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BOTOȘANI PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
40. REBENCIUC CARMEN BOTOŞANI FLAMÂNZI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION BOJOI” FLĂMÎNZI PROFESOR
41. ROTARIU GHEORGHE BOTOŞANI ŞENDRICENI LICEUL TEHNOLOGIC ”ALEXANDRU VLAHUTA” ȘENDRICENI PROFESOR
42. SÎRGHI OTILIA BOTOŞANI ZLĂTUNOAIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUNCA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
43. SOROHAN MANUELA BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR.13 INVATATOR
44. TAPU DUMITRU BOTOŞANI DOROBANŢI SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CONSTANTINEANU PROFESOR MATEMATICA
45. TIMOFTE MIHAELA BOTOŞANI COŞULA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICOLAE CĂLINESCU” COȘULA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
46. VĂRVĂRUC MARIA MAGDALENA BOTOŞANI VORONA LICEUL TEHNOLOGIC ”ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT VORONA PROFESOR
47. VOINEA CARMEN-DANIELA BOTOŞANI BOTOŞANI CJRAE CONSILIER ȘCOLAR
48. VORNICU LILIANA BOTOŞANI AVRĂMENI ȘCOALA GIMNAZIALA NUMĂRUL 1 AVRAMENI PROFESOR
Total candidați înscriși în județul/municipiul BOTOŞANI 48
Preşedintele comisiei,