www.edu.ro
Lista candidaţilor admiși în etapa de selecție online - înainte de verificarea conformităţii declaraţiilor din formularul de înscriere cu criteriile prevăzute la art. 2 din Metodologie, în baza documentelor din portofoliul depus.


Concursul de selecţie a cadrelor didactice în vederea constituirii Corpului Naţional de Experţi în Management Educaţional

Lista candidaţilor admişi în etapa de selecţie online
Judeţul/Municipiul: DOLJ - Perioada: SESIUNEA 2013, SERIA 2 (SERIA A 5-A)
Nr. Crt. Nume și prenume Județ Localitatea Loc de muncă Funcția
1. ANGHEL GABRIELA-COSMINA DOLJ PIELEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIELEȘTI PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
2. APOSTOLACHE AMALIA MIHAELA DOLJ PLEŞOI SCOALA GIMNAZIALA GOGGOSU DIRECTOR
3. BACIU AURORA-GINA DOLJ NEGOI SCOALA GIMNAZIALA NEGOI DIRECTOR
4. BĂDOI MIHAILA DOLJ TEASC ŞCOALA GIMNAZIALĂ TEASC PROFESOR
5. BÂLTEANU DANA VERONICA DOLJ BOTOŞEŞTI-PAIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ EUFROSINA POPESCU BOTOŞEŞTI PAIA DIRECTOR
6. BARALIU MARCELA DOLJ BISTREŢ SCOALA GIMNAZIALA CATANE DIRECTOR
7. BICĂ CAROLINA DOLJ CRAIOVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ "SF. MINA" CRAIOVA PROFESOR
8. BOIANGIU-DIACONU VIORICA-LILIANA DOLJ CRAIOVA LICEUL DE ARTE "MARIN SORESCU" CRAIOVA PROFESOR
9. BUTARU MARIUS DOLJ ARGETOAIA SCOALA PROFESIONALA "C. ARGETOIANU" ARGETOAIA DIRECTOR ADJUNCT
10. CAMARASU MARIA DOLJ CRAIOVA LICEUL DE ARTE "MARIN SORESCU" CRAIOVA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
11. CAPAC I. TONI-IONEL DOLJ CARAULA SCOALA GIMNAZIALA CARAULA PROFESOR
12. CHIRIACOPULU MIRELA CLAUDIA DOLJ SEGARCEA SCOALA GIMNAZIALA VARTOP DIRECTOR
13. CHISĂR GHEORGHE DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CRAIOVA PROFESOR
14. CÎLȚAN ALINA-FLORENTINA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL NAȚIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA PROFESOR
15. CIOARA AURELIA ELENA DOLJ COŞOVENI SCOALA GIMNAZIALA COSOVENI PROFESOR
16. COCORA MONICA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA PROFESOR
17. COLITA RODICA DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA FARAGO" CRAIOVA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
18. CONSTANTIN LILIANA MARIANA DOLJ MÂRŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MARSANI DIRECTOR ADJUNCT
19. CONSTANTINESCU DANIELA DOLJ SCĂEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCAEȘTI PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
20. COPĂCESCU SIMONA-ELENA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA PROFESOR
21. CORBEANU A AURELIA-LIANA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA DIRECTOR ADJUNCT
22. COSTA ILEANA DOLJ BECHET LICEUL TEORETIC BECHET DIRECTOR
23. CRUCERU ARETIA-LAVINIA DOLJ CRAIOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE BIBESCU" CRAIOVA PROFESOR ÎNVAŢĂMÂNT PRIMAR
24. CULA MIRELA IRINA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL "ŞTEFAN ODOBLEJA" CRAIOVA PROFESOR
25. DAOGARIU GEORGETA DOLJ CRAIOVA GRADINITA "TUDOR VLADIMIRESCU" CRAIOVA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR
26. DEACONU SIMONA MIRELA DOLJ CRAIOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ "SF. MINA" CRAIOVA ÎNVĂŢĂTOR ITINERANT
27. DIACONU LUMINITA DOLJ DĂBULENI LICEUL TEORETIC "C. BRANCOVEANU" DABULENI DIRECTOR ADJUNCT
28. DITA ELENA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA PROFESOR
29. DOBROGEANU MADALINA CONSTANTINA DOLJ BĂILEŞTI LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN ANGHEL" BAILESTI PROFESOR
30. DRAGĂ VALENTINA VIOLETA DOLJ FILIAŞI ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIAȘI PROFESOR CONSILIER
31. DRĂGHICI CLAUDIA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "ȘT. VELOVAN” CRAIOVA PROFESOR
32. DRĂGOI-HANTEA SORIN DOLJ BRALOŞTIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRALOȘTIȚA PROFESOR PENTRU INVATAMÂNT PRIMAR
33. DRAGOMIR GEORGETA DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CRAIOVA PROFESOR
34. DRĂNICEANU ELENA DORINA DOLJ CRAIOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" CRAIOVA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR
35. DUMA ILEANA AURELIA DOLJ PLEŞOI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CRAIOVA PROFESOR
36. DUMITRESCU CARLA DOLJ TEASC SCOALA GIMNAZIALA TEASC PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
37. DUMITRU G FELICIA DOLJ FILIAŞI LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILISANU" FILIASI PROFESOR TITULAR
38. FLEANCU STEFANIA SIMONA DOLJ CRAIOVA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PARADISUL COPIILOR PROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLAR
39. FLORESCU MARINA-MAGDALENA DOLJ CERĂT ȘCOALA GIMNAZIALĂ CERĂT DIRECTOR
40. GANII LOREDANA-MAGDALENA DOLJ TEASC SCOALA GIMNAZIALA TEASC PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
41. GAVRILA CRISTINA DOLJ PLENIŢA LICEUL TEHNOLOGIC "C. N. PLOPSOR" PLENITA PROFESOR
42. GHIVERCEA VALERIA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA PROFESOR-INGINER
43. GODEANU FELIX IONEL CRISU DOLJ CRAIOVA COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GH. CHITU" CRAIOVA PROFESOR
44. GORUN EUGENIA AMELIA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU" CRAIOVA PROFESOR
45. GREJDAN N. DOINA-MANUELA DOLJ TESLUI SCOALA GIMNAZIALA TESLUI DIRECTOR
46. GUGU MARCEL DOLJ MÂRŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MARSANI DIRECTOR
47. IANCU FILFAN ANA-MARIA DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU" CRAIOVA DIRECTOR
48. IOANITOIU CARMEN DANA DOLJ PREDEŞTI C.T.I.A. CRAIOVA + SC. GIMNAZIALA PREDESTI PROFESOR
49. LAZĂR LUIGI CRISTIAN DOLJ DĂBULENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DĂBULENI PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNR PRIM
50. LICUT MARIN DOLJ BUCOVĂŢ SCOALA GIMNAZIALA BUCOVAT PROFESOR
51. LUCA INELIA DOLJ MELINEŞTI SCOALA GIMNAZIALA TALPAS DIRECTOR
52. MĂLĂIESCU-UDREA ALINA-MIHAELA DOLJ CRAIOVA PALATUL COPIILOR CRAIOVA PROFESOR
53. MARIN IULIANA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CRAIOVA PROFESOR
54. MITROI GERI CONSTANTIN DOLJ CRAIOVA L.P.S. "PETRACHE TRISCU" CRAIOVA DIRECTOR
55. MITRUTI DANIEL DOLJ CRAIOVA LT "G. BIBESCU" CRAIOVA-CNP "ST. VELOVAN" CRAIOVA PROFESOR
56. MITRUTI PAULA MARICICA DOLJ CRAIOVA LICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BIBESCU" CRAIOVA PROFESOR
57. MUNCIOIU VERGINA DOLJ DĂBULENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DĂBULENI PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR
58. MUTU DOINA-LOREDANA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA DIRECTOR ADJUNCT
59. NACU GABRIEL OCTAVIAN DOLJ CALAFAT COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU DIRECTOR ADJUNCT
60. NACU MIHAELA CARMEN DOLJ GHIDICI SCOALA GIMNAZIALA PISCU VECHI DIRECTOR
61. NEGREA VIOLETA DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA FARAGO" CRAIOVA PROFESOR
62. NEICU ANGELA DOLJ FILIAŞI L. T. "D. FILISANU"+SCOALA GIMNAZIALA FILIAŞI PROFESOR
63. NEICU RAMONA GEORGIANA DOLJ URZICUŢA SCOALA GIMNAZIALA GALICIUICA DIRECTOR
64. NICULA MANUELA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC "C. D. NENITESCU" CRAIOVA PROFESOR
65. NICULEANU FLORENTINA DOLJ CRAIOVA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”PITICOT” PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
66. OLTEANU AURORA DOLJ CRAIOVA LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO-CRAIOVA PROFESOR
67. ONICALĂ MANDELA DOLJ CĂLĂRAŞI LICEUL TEHNOLOGIC "PETRE BANIŢĂ" CĂLĂRAŞI DIRECTOR ADJUNCT
68. PAUN MIHAELA LARISA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC "C. D. NENITESCU" CRAIOVA PROFESOR
69. PIRVU SIMONA-ELENA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "ST. VELOVAN" CRAIOVA PROFESOR
70. POPESCU SILVIA DOLJ CRAIOVA COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR
71. POPESCU CARMEN ALINA DOLJ PREDEŞTI SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL DUMITRU" CRAIOVA PROFESOR
72. PREDESCU MIHAELA DOLJ CRAIOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE BIBESCU" CRAIOVA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR
73. PRICINĂ ECATERINA DOLJ CRAIOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ"SFÂNTUL GHEORGHE" CRAIOVA PROFESOR
74. RUSOIU LUCRETIA DOLJ CRAIOVA GRADINITA CU P.P. CURCUBEUL COPILARIEI PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR
75. SANDOI VIRGIL DOLJ ROJIŞTE SC. GIMNAZIALA ROJISTE-SC.GIMNAZIALA BRATOVOESTI PROFESOR
76. SANDOR ILEANA DOLJ BĂILEŞTI SCOALA GIMNAZIALA SILISTEA CRUCII DIRECTOR
77. ŞARPE CRISTIANA LILIANA DOLJ ŢUGLUI ŞCOALA GIMNAZIALA ŢUGLUI PROFESOR
78. SIMESCU CORNELIA-ADRIANA DOLJ CRAIOVA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATA" DIRECTOR
79. SIMON VALENTIN VIOREL DOLJ CRAIOVA COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVA PROFESOR
80. SPĂTARU PAUL - COSMIN DOLJ LIPOVU ŞCOALA GIMNAZIALĂ "PETRE MĂNĂRCESCU" LIPOVU PROFESOR
81. SPIRIDON IONELA-ANIŞOARA DOLJ DĂBULENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DĂBULENI PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR
82. STANCIU EUGENIA DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA "SF. DUMITRU" CRAIOVA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
83. STEFAN RODICA DOLJ DIOŞTI SCOALA GIMNAZIALA "CAROL AL II-LEA" DIOSTI DIRECTOR
84. TERECHE BARBULEANU ANA-MARIA DOLJ FILIAŞI SCOALA GIMNAZIALA FILIASI PROFESOR
85. TIȚOIU IRINA ELENA DOLJ SEGARCEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEGARCEA DIRECTOR ADJUNCT
86. TRAISTARU AURELIA DOLJ CRAIOVA LICEUL "MATEI BASARAB" CRAIOVA DIRECTOR ADJUNCT
87. TUCA FLORIN MARIUS DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA "DECEBAL" CRAIOVA PROFESOR
88. TUTICA - STANOI TUDORITA DOLJ TEASC SCOALA GIMNAZIALA TEASC PROFESOR
89. URZICEANU I. ANDRA CRISTINA DOLJ CRAIOVA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PETRACHE POENARU" PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
90. VĂLU FLORIN-EUGEN DOLJ BĂILEŞTI SCOALA GIMNAZIALA "AMZA PELLEA" BAILESTI DIRECTOR
91. VANCA ROXANA NICOLETA DOLJ CALAFAT SC .GIMNAZIALA "CONSTANTIN GEROTA" CALAFAT DIRECTOR ADJUNCT
92. VASILE CRISTINA MIHAELA DOLJ RAST SCOALA GIMNAZIALA "GH. JIENESCU" RAST DIRECTOR
93. VÎNTURIȘ IRINA DOLJ CRAIOVA LICEUL TEORETIC "HENRI COANDĂ" CRAIOVA DIRECTOR ADJUNCT
94. VLAESCU CRISTINA DOLJ CRAIOVA LICEUL ”MATEI BASARAB” CRAIOVA PROFESOR
95. ZAHARIA GIGI DOLJ FILIAŞI SEMINARUL TEOLOGIC "SF. GRIGORIE TEOLOGUL" CRAIOVA PROFESOR
Total candidați înscriși în județul/municipiul DOLJ 95
Preşedintele comisiei,